Про нас • дієтологічних Центр «Ваш Дієтолог»

Мене звуть Анна, я сертифікований дієтолог, тренер по здоровому харчуванню, FOOD COACH, а також керівник центру «Ваш дієтолог»

Нездорове харчування, малорухливий спосіб життя, проблеми з вагою і депресії - все це було частиною мого життя. І як мені здавалося, замкнуте коло розірвати неможливо ...

Все почалося з величезного бажання - поліпшити якість життя! У мене це вийшло. Адже результати залежать від кожного з нас.

Сьогодні в мене є команда - близькі мені по духу й цінностях люди, професіонали, в яких я впевнена.

Ми ростемо і розвиваємося разом і можемо допомогти Вам:

● знайти справжню причину порушень ваги, впоратися з бар'єрами, які заважають досягненню мети;

● розробити індивідуальний план нормалізації ваги, який принесе стійкий і довгостроковий результат, без стресів і зривів.

● виробити нові харчові звички, щоб Ви з легкістю зберегли свою вагу в подальшому після завершення програми.

Анна Мохонько • Дієтологічний Центр «Ваш Дієтолог»

Анна Мохонько

Дієтологія

Юлія Гагина

Юлія Гагина

Психологія

Наша мета - Ваше здоров'я! За допомогою комплексного підходу ми гарантуємо нормалізацію ваги.

Ми прагнемо навчити наших клієнтів з повагою і розумінням ставитися до свого тіла, його потреб, любити і приймати себе, жити в радості, гармонії з собою і світом!

Наша компанія працює офлайн в Україні та онлайн по всьому світу (скайп-сесії і особистий супровід). Географія клієнтів центру зростає день за днем: Україна, Туреччина, США, Італія, Росія, Норвегія - і це не межа.

Більше 2000 успішних індивідуальних результатів

Сертифікати

Отримайте уважне ставлення до свого здоров'я разом з нами.

Необхідно змінити свій спосіб життя в цілому. Не варто мучити себе дієтами. Втім, ось моя історія.

Підлітковий вік, крім дорослішання, приніс мені багато сюрпризів, до яких я була не готова. У 14 я різко набрала вагу за літні канікули. До того ж мій зріст завжди був вищим зросту однолітків. Зовнішність мене не влаштовувала і викликала категоричне неприйняття. А кількість комплексів росла з кожним днем.

Щоб позбавитися від зайвої ваги, я практично перестала їсти. Кілограми зникали дуже швидко. Мінус 10 за місяць! Але як думаєте, для організму підлітка це нормально? Звичайно ж ні! У мене з'явилися серйозні проблеми зі здоров'ям, аж до госпіталізації з діагнозом "анемія".

У 90-і роки, за часів тотального дефіциту, все харчувалися приблизно однаково і не замислювалися про правильний, повноцінний раціон. Про дієтологів не чули зовсім. А якщо хто знав, то вважав, що приводом для звернення до такого фахівця повинні бути неабиякі проблеми зі здоров'ям. Але ніяк не бажання мати гарне і підтягнуте тіло, про яке я завжди мріяла.

Про нас • дієтологічних Центр «Ваш Дієтолог»
Про нас • дієтологічних Центр «Ваш Дієтолог»
Про нас • дієтологічних Центр «Ваш Дієтолог»
Про нас • дієтологічних Центр «Ваш Дієтолог»

У 2014 році після прочитання книги Іцхака Пінтосевича "Дій", я відчула внутрішню готовність реалізувати бізнес-ідеї, які довго виношувала. Мені давно хотілося відкрити магазин одягу для високих людей або дієтологічний центр. Запропонувавши своїй знайомій створити спільне підприємство, отримала її згоду. З двох варіантів ми обрали дієтологію. Так з'явився Медичний центр "Ваш дієтолог".

Пізніше ми розділили бізнес і я продовжила роботу підприємства наодинці. Це був один з найскладніших періодів в моєму житті. І він зробив мене сильнішою і впевненішою!

Я зареєструвала торгову марку, пройшла навчання у кращих викладачів цієї сфери. Консультувала сама і не припиняла консультуватися у гуру дієтології, підвищуючи свій професіоналізм. Тисячі щасливих облич, здорових посмішок і підтягнутих фігур - ось результат застосування моїх знань на практиці.

Вважаю, що генетика - це всього лише виправдання своєї бездіяльності, а невпевненість і страх невдач краще замінити любов'ю і вдячністю до себе, зокрема до свого тіла. Почніть з бажання - поліпшити якість життя. Змінивши спосіб життя в цілому, полюбіть своє тіло!